Informazio saioak eta azokak

Informazio saioak

Datuen Analisia, Zibersegurtasuna eta Hodei-Konputazioa

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzan, Batxilergoan, Lanbide Heziketan eta Hizkuntzen Irakaskuntzan Irakasle Gisa Aritzeko Gaitzen duen Unibertsitate Masterra

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-01-26 Eskoriatza Aurrez aurrekoa 18:00 Euskara   Erregistratu
2023-01-26 Bilbao AS Fabrik Aurrez aurrekoa 18:00 Euskara   Erregistratu
2023-03-22 Eskoriatza Aurrez aurrekoa 18:00 Euskara   Erregistratu
2023-03-22 Bilbao AS Fabrik Aurrez aurrekoa 18:00 Euskara   Erregistratu
2023-06-06 Bilbao AS Fabrik Aurrez aurrekoa 18:00 Euskara   Erregistratu
2023-06-06 Eskoriatza Aurrez aurrekoa 18:00 Euskara   Erregistratu

Energia eta Potentzia Elektronika

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Energia Sistema Adimendunetan Unibertsitate Masterra

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Galarreta Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Galarreta Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Enpresa Berrikuntza eta Proiektu Zuzendaritza

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 Galarreta Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Galarreta Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Erakundeen Nazioartekotzea

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Gastronomia Zientziak

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 16:00 Ingelesez   Erregistratu
2023-06-06 - Online 16:00 Ingelesez   Erregistratu

Gastronomiako Irakasle Prestakuntza

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Ikaskuntza Errazten eta Berrikuntzan (Lit)

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Bilbao AS Fabrik Aurrez aurrekoa 18:00 Elebiduna   Erregistratu
2023-06-06 Bilbao AS Fabrik Aurrez aurrekoa 18:00 Elebiduna   Erregistratu

Industria Ingeniaritza

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Galarreta Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Galarreta Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Kontabilitate eta Finantza Zuzendaritza

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Kooperatibismoan eta Kudeaketa Sozioenpresarialean

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Marketing Digitala

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2022-12-20 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Negozio Inteligentziarako Datuen Analisian /Business Analytics

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Operazio Logistiko eta Produktiboen zuzendaritza

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Pertsonen Talentuaren Kudeaketa Estrategikoa

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Produktu eta Zerbitzuen Diseinu Estrategikoa

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Robotika eta Kontrol Sistemak

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Teknologia Biomedikoak

DATA LEKUA MODALITATEA ORDUA HIZKUNTZA ERREGISTRATU
2023-03-22 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-03-22 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 Arrasate Aurrez aurrekoa 18:00 Gazteleraz   Erregistratu
2023-06-06 - Online 18:00 Gazteleraz   Erregistratu

Hurrengo hezkuntza azokak

DATA HERRIA ORDUA HELBIDEA
30 Urt Guadalajara (Mexiko) 16:30-20:30   Mapa
31 Urt Queretaro (Mexiko) 16:30-20:00   Mapa
01 Ots Mexiko Hiria (Mexiko) 16:30-20:00   Mapa
02 Ots Puebla (Mexiko) 16:30-20:00   Mapa
14 Ots Santiago de Compostela (Hotel Monumento San Francisco) 16:00-19:00   Mapa
16 Ots Oviedo (Hotel de la Reconquista) 16:00-19:00   Mapa
28 Ots Bilbo (Hotel Ercilla) 16:00-19:00   Mapa
01 Mar Zaragoza (Eurostars Boston Hotela) 16:00-19:00   Mapa
06 Mar Salamanca (Hotel Abba Fonseca) 16:00-19:00   Mapa
15 Mar Granada (Hotel Tent Granada) 16:00-19:00   Mapa